Zmiana zabarwienia samochodu – oklejanie wozu


Czasami bywa, że nabyty przez nas pojazd z drugiej ręki nie ma wyśnionego odcienia, jednak kupiliśmy go albowiem był w dobrym stanie i miał lepsze oprzyrządowanie.


Niekiedy nawet wybierając nowiuteńki pojazd lista osiągalnych odcieni nadwozia może zdawać się niewystarczająca. Wtenczas z pomocą przychodzi nam folia (etuo.pl/folie-szkla-huawei-y9-2018) do całkowitego oklejenia pojazdu.


Billboard
Author: Newtown grafitti
Source: http://www.flickr.com
Oklejanie auta folią to coraz to popularniejsza również w naszym kraju forma przemiany zabarwienia samochodu. Z roku na rok powstaje coraz to więcej zakładów, które potrafią fachowo zainstalować folię samochodową. Więcej w serwisie ReklamyWiktor Tu przoduje Małopolska. Jak zatem wygląda takie obklejenie? Arkusze folii są nałożone na należycie przygotowaną detergentami karoserię samochodu. W kosztowniejszych wersjach montażu auto rozbierane jest z łatwo demontowalnych części nadwozia jak lampy, lusterka i tym podobne. Rzecz jasna folię można zamontować także bez demontowania nadwozia, jednak demontaż elementów pozwala na łatwiejsze i lepsze dostosowanie arkuszy folii i co się z tym łączy lepszą jakość uskutecznionej modyfikacji. Doświadczone zakłady umieją tak zrealizować proces powtórnego montażu, iż jakość złożenia nadwozia jest porównywalna z fabryczną.


Gdy auto jest już wstępnie przygotowane, przebiega nałożenie folii. To przebieg dosyć zawiły, albowiem folia (owijarka) ma niedużą grubość i posiada bardzo silny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości modyfikacji, jednak w dużym stopniu utrudnia montaż.


Nadto folia nakładana jest dużymi arkuszami, w taki sposób ażeby nie było śladów spajania na elementach karoserii oraz całość była zupełnie jednolita. Aby znaleźć taką firmę w swoim mieście starczy wpisać w przeglądarkę dla przykładu zwrot: oklejanie samochodów Nowy Sącz. ->

Tags: polska, części, koszt, usterka, kraj