Wynajmujemy auto w Krakowie – co jest istotne?


Jeśli posiadamy samochód, zazwyczaj to nim się przemieszczamy, nawet na dużych odległościach. Czasami jednak swoje auto nie jest rozwiązaniem najrozsądniejszym, bo podróż pociągiem, czy samolotem jest dużo szybsza i mniej nas kosztuje. W takiej sytuacji, w miejscu docelowym można wypożyczyć samochód, żeby móc swobodnie przemieszczać się po okolicy.

W polskich miastach usługa wynajmu samochodów jaką zapewnia firma ProRent nie jest jeszcze tak znana, jak w innych państwach, jednak coraz bardziej jest doceniania – nie tylko wśród gości zza granicy. Oczywiście, wynajem samochodów ma sens w dużych miejscowościach, które są ważnymi ośrodkami gospodarczymi, lub turystycznymi. Jeżeli chodzi o wynajem samochodów Kraków wiedzie prym wśród polskich miast w ilości firm z tego zakresu. Co więc wybrać? Na co zwrócić największą uwagę? Firmy, prowadzące wynajem aut rządzą się swoimi prawami i oferta, która w pierwszej chwili wydaje się być najkorzystniejsza, może w rzeczywistości okazać się inwestycją, która zrujnuje nasz budżet i zszarga nasze nerwy. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie ukryte koszty, a także na kwestie bezpieczeństwa, ubezpieczenia i komfortu klienta.samochód
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze, jeżeli interesuje nas imprezom (polecamy nagłośnienie imprez) samochodów Kraków ma ofertę imponująco rozwiniętą, ale i bardzo urozmaiconą. Poszukajmy takiej wypożyczalni aut, w której znajdziemy interesujący nas model pojazdu. Jeśli szukamy miejskiego, zwinnego auta, mija się z celem wynajmować ekskluzywną limuzynę, która pochłania ogromne ilości paliwa, z kolei chcąc znaleźć samochód dla odwiedzających nas ważnych osobistości, nie zdecydujemy się na zdezelowanego dostawczaka! Najlepiej wybrać firmę, oferującą rozległą flotę samochodów. Właśnie taką znajdziemy w ProRent - od oszczędnych samochodów miejskich, przez wygodne limuzyny, aż po samochody - http://sunrent.pl/ - dostawcze (przejdź do witryny). W takim miejscu bez wątpienia znajdziemy coś dla siebie.

Samochody powinny być maksymalnie kilkuletnie, w pełni sprawne technicznie, zadbane oraz posiadać ważną dokumentację. Poza ceną samego wypożyczenia, dopytajmy, jakie czekają nas koszty dodatkowe. Cena paliwa zwykle nie jest wliczona w cenę usługi, zatem wybierzmy auto o ekonomicznym spalaniu. Wypożyczalnie zwykle nakładają limit kilometrów za dobę wynajmu, dowiedzmy się, ile on wynosi i co nam grozi za przekroczenie tego limitu. Upewnijmy się też, czy w razie problemów technicznych, należy nam się samochód zastępczy.

Tags: samochody, limuzyna, wynajem, cena, wypożyczalnia, pojazd