W jaki sposób zrobić packshot - profesjonalne zdjęcia reklamowe


Fotografia reklamowa to inaczej rzecz ujmując packshot. Jej kardynalnym zadaniem jest przekazanie najważniejszych informacji w temacie opisywanego produktu, zatem musi być profesjonalnie wykonana. W jaki sposób powstaje zdjęcie produktowe i co trzeba o nim wiedzieć, aby móc wprawnie podejść do zadania?


fotograficy
Author: Stephen Wolfe
Source: http://www.flickr.com
Packshot

Na początek musimy zrobić dobre zdjęcie, najlepiej w naturalnym oświetleniu. Jeśli nie mamy właściwego światła, można doświetlić produkt, aby był dobrze widoczny. Jednak nie wybierajmy specjalnych efektów, gdyż i tak będziemy poddawać je obróbce oraz dopiero wówczas nadamy mu końcową formę. W programie graficznym należy pozbyć się tła, aby produkt z łatwością można było wkomponować we wszelakiego typu projekty, w zależności od obecnych potrzeb. Jest to tzw. szparowanie, do jakiego przydałoby się trochę praktyki, aby wszystko wykonać z jak największą skrupulatnością.

Nie można przypadkiem uciąć sznurówki buta bądź rączki od garnka. Nie powinniśmy też zapomnieć o przeprowadzeniu korekcji zdjęcia, aby wyeliminować wszelkie defekty i sprawić, iż będzie wyglądało wzorowo. Można poprawić ostrość fotografii, aby jeszcze lepiej uwidocznić każdy detal produktu. Potem zostaje już tylko właściwie zaprezentować zdjęcie, na przykład wykorzystując do tego wizualizację 360 stopni. Dzięki pomysłowemu ułożeniu zdjęć można uzyskać naprawdę fantastyczny efekt, który przyciągnie uwagę i umożliwia obejrzeć daną rzecz z każdej perspektywy. Niniejsze zabiegi powodują, iż klienci z chęcią interesują się produktami i nie mają żadnych wątpliwości, by bliżej się nimi zainteresować oraz kupić je.


Fotografia reklamowa - Wrocław

By wykonać profesjonalne zdjęcie reklamowe (Wrocław), najlepiej jest skorzystać z usług fachowej firmy, która para się niniejszymi tematami na co dzień. Ma należyte doświadczenie oraz orientuje się, w jaki sposób podejść do każdego typu asortymentu. Z tej racji wykona wysokiej jakości zdjęcia, jakie będą bezsporną zachętą do kupna przedstawionego na nich produktu oraz zdecydowanie zwiększą zainteresowanie asortymentem. Niniejsze fotografie można zamieszczać nie tylko w folderach reklamowych, ale również na portalach internetowych sklepów, w gazetach czy na banerach reklamowych umieszczonych w różnych częściach miasta.

Jeżeli interesuje Cię ta tematyka, to poczytaj także (https://savings4u.pl/) inne informacje na ten temat. Będą równie wciągające i zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Chcesz być na bieżąco kliknij

Tags: zdjęcie, fotografia, zdjęcia, firmy, ostrość, produkt