Usługi doręczycielskie Patron Service w atrakcyjnych cenach w Polsce i zagranicą.


Patron Service to przede wszystkim szybkość, elastyczność i komfort w korzystaniu z przesyłek w systemie miejskim , krajowym i zagranicznym. Działamy na rynku od 1990 r.

uśmiechnięci pracownicy
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Naszym mottem jest solidność i wywiązywanie się z powierzonych przez kontrahenta obowiązków. Powszechnym zwyczajem jest utrzymywanie stałego kontaktu z odbiorcą przez dedykowanego przedstawiciela naszej firmy, który zawsze służy Państwu pomocą.

Kurier Patron Service proponuje Państwu SERWIS MIEJSKI - mający na celu, ekspresowe i terminowe dostarczanie pakunków i korespondencji listowej w obrębie miasta. Przesyłki lokalne są dostarczane w dniu ich nadania. Zlecenia odbywają się w godzinach od 9 do 18 w dni robocze. Dyspozycje w pozostałych dniach i godzinach dostępne są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem. SERWIS KRAJOWY - ekspresowo i punktualnie przesyła paczki i korespondencję listową w dowolne miejsce w kraju na następny dzień roboczy, można też zastrzec godziny odbioru korespondencji w większych miastach naszego kraju.Dla bardzo pilnych zleceń istnieje specjalny tryb doręczeń, w którym przesyłka dociera na miejsce odbioru, jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia wcześnie rano. SERWIS ZAGRANICZNY ma na celu przesyłanie paczek i korespondencji pocztowej na terenie państw Unii Europejskiej w systemie standard lub przyspieszonym. Zlecenia realizowane są w godzinach od 9 do 17 od poniedziałku do piątku.

Masz duży problem ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno prędko pomoże Ci ta strona www (https://calus-p.pl/).

Przesyłki w pozostałych dniach i godzinach, możliwe są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem.

paczka w folii
Author: alison_gor
Source: http://www.flickr.com
Patron Service to prosperująca w naszym kraju firma kurierska, stale kształcąca się pod kątem jakości świadczonych usług, ale także ich zakresu. Firma ukierunkowuje się ku dostarczaniu przesyłek o różnorakim zasięgu. Oferuje całościowe rozwiązania w obrębie obsługi przesyłek krajowych i międzynarodowych, a także szeroki wybór usług dodatkowych, potęgujących atrakcyjność oferty.

Wybierając przedsiębiorstwo Patron Service, możesz wysyłać korespondencję pocztową oraz przesyłki w okazyjnych cenach. Dodatkowo firma gwarantuje sympatyczną, solidną, dobrze wykwalifikowaną, kontaktową obsługę oraz rzetelne wywiązywanie się z podjętych zobowiązań.

Tags: firma, opiekun, przedstawiciel