Typy reklamy typu outdoor


Dziś istnieje wiele nośników reklamy zewnętrznej, dzięki którym możemy dotrzeć do nabywcy finalnego, czyli konsumenta. Rodzaje reklamy typu outdoor muszą być dopasowane do miejsca, w którym się znajdują w taki sposób, ażeby były jak najbardziej widoczne. Nośnik reklamy zewnętrznej, który realizuje w pełni owe założenia to tablice LED.

Reklama outdoor w tej postaci doceniana jest głównie za wysoką liczbę adresatów, wypływającą z pozycji tablic ledowych w miejscach użyteczności publicznej tj. galerie, urzędy i instytucje.

Czy ekscytuje Cię podobna kwestia? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik i zdobądź użyteczne info również na analogicznej witrynie.

Nie bez znaczenia jest także dobra widoczność tej formy reklamy o każdej porze i to z dość dużej odległości. Nie wszystkie nośniki reklamy zewnętrznej dają tak ogromną niezależność w wyborze zawartości oraz strategii przekazania informacji. Typy reklamy (moja strona), które możemy na nich umieścić to między innymi reklama tekstowa lub graficzna.
nowoczesne billboardy
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
Opisując typy oraz odmiany reklamy typu outdoor nie można nie wspomnieć o telebimach. Ta odmiana reklamy outdoorowej jest uniwersalnym nośnikiem, wykonanym na tablicy z diod LED, co czyni obraz na nich pokazywany wyraźnym. Jednakże sytuowanie ich w miejscach największego natężenia ruchu samochodowego lub pieszego, takich jak skrzyżowania ulic mogą powodować oślepianie w godzinach wieczornych oraz nocnych i odciągać baczność od tego, co dzieje się dookoła. Nie da się jednak ukryć, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych odmian reklamy outdoorowej zapewniająca wręcz nieograniczone możliwości, co do treści prezentowanych reklam. Jednym z nośników reklamy zewnętrznej, jaki widział bodaj każdy z nas ale może nie do końca umie go nazwać w sposób poprawny jest pylon reklamowy.Coraz entuzjastyczniej stosowana forma
billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
reklamy outdoorowej ze względu na swój wielki zasięg przekazu, spowodowanym najczęstszym sytuowaniem go w strategicznym punkcie dla kierowców to jest na stacjach benzynowych. Najczęściej przybiera on postać wolno stojącego filaru, zawierającego wiele różnych informacji reklamowych. Zastosowanie w nich wyświetlaczy ledowych nastawnych za pomocą konsoli sprawiają, że pylony są proste w obsłudze i coraz częściej pojawiają się w naszej ojczyźnie.
Ażeby odnaleźć wykonawcę reklamy w swym mieście, sugeruję wpisać w przeglądarkę: billboardy Poznań czy billboardy Katowice. Jeden z efektów wyszukiwania: .

Tags: reklama, nośnik, stacje benzynowe