Testy i rankingi elektroniki, czyli który tablet zakupić, by cieszyć się akcesorium na długo?


Planujesz nabycie ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już teraz zaznajom się z paroma prostymi zasadami jakimi trzeba się kierować przy wyborze sprzętu. W ten sposób znajdziesz to co dla Ciebie najlepsze. Przy kupnie tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą mieć różne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też różnorodne wielkości ekranu, a także różnorodne zasadnicze czynniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).

przykładowy tablet
Author: ASUS
Source: ASUS
W ten sposób dla rozmaitych zastosowań będą ważne rozmaite właściwości tabletu. Poniżej przedstawiamy ranking tabletów. Na samym szczycie na rok 2016 uplasował się tablet Lenovo A7 10F. Zaraz następny jest Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 16GB. Na kolejnym miejscu jest Lenovo ThinkPad Yoga 2 1051L 32GB 4G Lenovo, a następnie Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230. W czołówce dominują tablety przedsiębiorstwa Lenovo, bo na piątym miejscu znajduje się kolejny tablet tej firmy czyli Lenovo A7600.

Poznając właściwości konkretnych akcesoriów będziesz mógł/mogła z powodzeniem podjąć decyzję jaki tablet kupić. Przy zakupie tabletu warto w dodatku zwrócić uwagę na dyski ssd test. Specjalnie dla zainteresowanych sporządzono nowe zestawienie polecanych dysków SSD, które to zawiera także nowoczesne struktury osiągalne na rynku. W rankingu znaleźć można zarówno te w niskich cenach modele do modernizacji starszego komputera albo laptopa, a także wydajne modele stworzone dla graczy i entuzjastów. Przegląd zawiera nowe modele praktycznie z każdej półki cenowej, tak więc każdy odnajdzie tutaj odpowiednią dla siebie propozycję.

A zatem jakie dyski SSD test wybrać? Przejrzyj polecane przez nas typy. Przykładowy dysk to Samsung SSD 950 PRO 512 GB. Jest to jeden z bardziej wydajnych sprzętów na dzisiejszym rynku, który to jest wyprodukowany właśnie z myślą o najbardziej wymagających klientach. Producent zastosował zupełnie autorską konstrukcję, wykorzystującą interfejs PCI-Express 3.0 x4 oraz protokół NVM-Express – który pozwala uzyskać wydajność niemalże niemożliwą dla standardowych dysków pod SATA 6 Gb/s. Dysk zalicza się do struktury formatu M.2 a więc z powodzeniem sprawdzi się w tych nowych komputerach stacjonarnych i laptopach. Zalecany spragnionym wydajności.

dysk ssd do laptopa
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Innym dyskiem szczególnie polecanym przez ekspertów jest Samsung SSD 850 PRO 512 GB. Przez wielu zaliczany jest do kategorii najlepszych dysków na rynku. Oferuje bardzo dobrą wydajność, charakteryzuje się ponadto bardzo wysoką żywotnością, a w dodatku projektant udziela na niego aż dziesięć lat gwarancji. Samsung zastosował w tym przypadku zupełnie autorską konstrukcję, a do tego napisane od podstaw oprogramowanie.

W efekcie można liczyć na transfery osiągające nawet do 550 MB/s oraz ilość operacji wejścia/wyjścia sięgającą 100 000 IOPS. Co prawda cena tego sprzętu nie należy do najniższych, ale za to jakość jest gwarantowana. A więc zobacz oferty tabletów i dysków i zakup ten najlepszy dla siebie.

Tags: komputer, model, gwarancja, pojemność