Tekstura - pewny materiał opakowaniowy - sprawdź więcej na ten temat!

Posted on 14/03/2018 7:45am

Opakowania tekturowe towarzyszą nam w wielu sferach życia. Co więcej - są ekologiczne, bezpieczne nie stanowią zagrożenia dla środowiska, nie zanieczyszczają go.


Mogą być w całości poddawane przebiegowi recyklingu.


Trudno się zatem dziwować, że cieszą się nieprzerwanym od lat pokupem. Ich popularność nie spada, a nawet wręcz przeciwnie - rośnie. Współcześnie omawiany typ opakowania sprawdza się kaPITalnie w sprzedaży wysyłkowej. Do kartonu włożyć można kupiony przez danego konsumenta produkt oraz wyekspediować go bez lęków, iż w trakcie spedycji ulegnie uszkodzeniu. Śliczne pudła ozdobne wykorzystywane są ponad to do przekazywania prezentów (Bochem - oferty tektury falistej). Tektura falista składa się z papieru zewnętrznego a także warstewki pofalowanej. Dwuwarstwowe kartonowe cylindry są jednym z niezawodnych, będąc równocześnie jednym z w największym stopniu uniwersalnych metod ochrony.


http://www.bochem.com.pl/
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
dokumenty podatkowe
Author: C x 2
Source: http://www.flickr.com


Różnorodność zastosowań produktu wynika z faktu, iż pochodzi on w 100% z utylizacji oraz jest w stu procentach przetwarzany, spełniając ostre kryteria w nowoczesnym środowisku opakowaniowym. Tektura jest produktem, jaki powstaje z paru warstewek masy papierniczej. Minimum to 2 warstewki papierniczej masy. Wyrobienie takowej masy jest realne przy zastosowaniu właściwych surowców - są to najczęściej ścier drzewny, makulatura, albo szmaty (www.bochem.com.pl/kontakt.html). Tektura falista powinna mieć odpowiednie parametry o czym doskonale wie producent opakowań tekturowych.


Takowym podstawowym parametrem, który jest bardzo ważny będzie gramatura. By oddać do użycia konkretną tekturę falistą, musi ona posiadać stosowną gramaturę.

Tags: PIT, pudełka, produkt