Słynne drony dla profesjonalistów marki DJI


Marka DJI znana jest z tego, że proponuje fachowe oraz niezmiernie jakościowe drony, które niewątpliwie nadają się do używania przez ekspertów. Naturalnie nie przesadzimy jeżeli oznajmimy, że firma DJI jest w dzisiejszych czasach jedną z najmocniej znanych oraz popularnych firm, która proponuje zachwycające drony na rynku.

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Jej oferta jest faktycznie niesłychanie rozległa, dodatkowo firma nierzadko wprowadza na rynek sporo nowości. Tym razem firma przedstawiła swojego nowego drona DJI Phantom 3. Odkrywczy phantom 3 został zaprezentowany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advance www.gohero.pl/dji-phantom-3-advancedzaletą jest to, iż w porównaniu z innymi dronami umieją one znacznie lepiej odnajdywać się w przestrzeni, ponadto prócz kamery dominującej drony są również wyposażone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na pewne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Podobną technologię jak ta możemy odnaleźć w starszym modelu drona firmy DJI, czyli w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest też to, że pozostał do niego wkomponowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co przedtem było dodatkiem, jaki dość sporo kosztował - w prekursorskim modelu jest on wbudowany na stałe. Mało tego niewątpliwą nowiną i oczywiście wartością jest to, że model ten umie sporo dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.Powinno się jeszcze wspomnieć, że wersja srebrna różni się od złotej nie jedynie kolorem, albowiem znaczącą różnicą jest tu typ wbudowanej kamery. W wersji Professional odkryjemy kamerę 4k, a odmiana druga, czyli Advanced posiada kamerę 1080p. To tylko niektóre nowości, które firma DJI wprowadziła w oryginalnym modelu drona, zapewne jednak wolno powiedzieć, iż nowy Phantom 3 przedstawia się faktycznie nadzwyczajnie - zarówno pod względem technicznym, jak także pod względem estetycznym.

Tags: kamery, model, drony