Promocja na wielkoformatowe - poznaj ważne fakty dotyczące tej formy reklamy


Obecnie promocja jest fundamentem działania każdej firmy. Poprawnie zaprojektowana reklama to zapewniony sukces jakiejkolwiek jednostki. Reklama na telebimie, to skuteczne i masowe trafienie z wiadomością do możliwych odbiorców, nadzwyczaj ciekawa i nowoczesna technologia pokazów, powiększenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub wyrobu, oraz możność aktualizacji danych w okresie trwania kampanii.

telebim reklamowy w centrum miasta
Author: GabboT
Source: http://www.flickr.com
Prezentacja reklamy na telebimie to nieograniczone potencjały kreacji, cała kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamizm obrazu pozwala na zastosowanie niezwykle oryginalnego przesyłu reklamowego. Telebim Opole pozwala na stosowanie dowolnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu ruchomego - . Promocja na ekranie nie tylko szybko i skutecznie dochodzi do prawdopodobnych odbiorców, lecz też koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe. Reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczynia się do podwyższenia sprzedaży.

Nader ważne jest także umieszczenie telebimu. W bardziej ruchliwych lokalizacjach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę możliwych odbiorców. Telebim Karpacz używany jest także do reklamy różnego gatunku akcji - dotyczy to także miejscowości turystycznych. Jako że Karpacz jest miejscowością wypoczynkową, wielu ludzi każdego dnia ma możliwość zachować w pamięci artykuł, albo usługę, jaka jest demonstrowana na dużym ekranie. Pokaz reklamy wyrobu na telebimach to najbardziej skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej. Obraz filmowy jest dużo lepiej zapamiętywany niż typowy plakat.Wykazano, że właściwym miejscem powinny być główne ulice miast, albo okolice wielkich centrów handlowych. Telebim to wysokiej kategorii narzędzie służące do przesyłu wiadomości o produkcie, lub usłudze dla szerokiego zespołu klientów. Dzięki wdrożeniu specjalnych diod LED jest to jedyna technika, która zezwala na pokazanie obrazu najwyższej jakości przy świetnej widzialności w opcjonalnych warunkach atmosferycznych. Komunikat nadawany za pomocą telebimu w najwyższym stopniu zapada w pamięci ewentualnego interesanta.

Tags: Promocja, marki, reklama, plakat