Który akcesorium sprawić koledze ?.


Sklep online proponuje prezenty na każdą okoliczność, między innymi prezenty dla szefa lub gadżety do samochodu.
Doskonały szef to taki, który oczekuje od innych tyle, ile wymaga sam od siebie. Stawia jasno określone dążenia, potrafi utrzymać dyscyplinę w grupie, jest asertywny, potrafi rozładowywać konflikty, można zwrócić się do niego z każdym kłopotem - taki szef to skarb. Warto więc go docenić, parę razy w roku, podczas specjalnych okoliczności.

Sprawdź najnowsze promocje
Author: Blomus
Source: Blomus
Propozycje upominków dla niego opisane są w zakładce - prezenty dla szefa. Z wyborem odpowiedniego upominku dla szefa na imieniny oraz (powołaj się na nas) urodziny może być nie lada problem. Jak bowiem obdarować osobę, która zarządza sztabem ludzi? Przede wszystkim upominek musi być elegancki. W naszej ofercie mamy na przykład srebrne spinki do koszuli oraz dobrej marki pióro z grawerem. Na Mikołaja czy na Święta podarować można nieco tańszy upominek. Z reguły ma być to symboliczny prezent, który namaluje uśmiech na twarzy drugiej osoby. Butelka dobrego wina, kosz pełen słodyczy, zabawny gadżet na biurko na przykład drewniana tabliczka z napisem Pan Kierownik lub (strona internetowa) kulki Newtona, które pomagają rozładować stres, to jedne z niewielu upominków jakie posiadamy w naszej ofercie.Odejście szefa z pracy, lub jego przejście na emeryturę, jednych pracowników napawa żalem - innych radością.Niezależnie jednak od tego, jakie uczucia żywi się do swojego byłego menadżera, warto pożegnać go z klasą.

To dzień, w którym można, w niebanalny sposób, podziękować szefowi za współpracę i zapomnieć o ewentualnych urazach. Oprócz życzeń, na przykład w formie wierszyka, można obdarować go artykułem w gazecie. Stwórzcie artykuł o swoim szefie i dodajcie zdjęcie. Nasza firma umieści zdjęcie waszego menadżera na okładce znanego czasopisma, a w środku zamieści humorystyczny artykuł.samochód
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Polecamy także gadżety do samochodu. Niektóre z dodatków są śmieszne, inne zaś praktyczne. Proponujemy antykradzieżowe blokady kierownicy w atrakcyjnych cenach.
Można także zaopatrzyć się w maty montowane na siedzeniach. Są ogrzewające, masujące, ozdobne. Kolejnym gadżetem jest termometr. Większość nowych samochodów, niezależnie od klasy, standardowo posiada termometr.

Jeśli komuś trafił się jednak „golas” bez tego przydatnego gadżetu, to warto brak uzupełnić. Termometr kosztuje grosze, a może ostrzec przed oblodzeniem drogi. Trzeba starannie wybrać miejsce montażu sensora.Kolejnym gadżetem jest apteczka. Choć nie ma obowiązku posiadania apteczki w samochodach osobowych, to jednak warto ją posiadać. Wtedy mamy pewność, że w razie potrzeby przynajmniej podstawowe materiały opatrunkowe będą pod ręką. Inne gadżety do samochodu znajdziesz tutaj.

Tags: biurko, maty, upominek, termometr, szef