Prezent idealny na Parapetówkę


Zakup pierwszego domu to doniosły etap w życiu każdego z nas. Ten moment warto adekwatnie uczcić i zaprosić znajomych na parapetówkę. Tradycyjnie takie zabawy urządza się zanim jeszcze zakupione zostaną meble i dodatki aranżacyjne, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego mieszkania. Jest to doskonała sytuacja do pochwalenia się własnym kątem. Drobne upominki na parapetówkę są ciepło widziane. Aby trafić z prezentem w preferencje świeżo upieczonych gospodarzy, trzeba uważnie przysłuchiwać się historiom związanych z biegiem wystrajania mieszkania.


Author: Dekoral
Kiedy wybierzemy się na imprezę do wciąż nieurządzonego lokum, ciekawym prezentem może być zafundowanie nowym właścicielom opnii profesjonalnego architekta wnętrz. Natomiast kiedy parapetówka organizowana jest w zupełnie udekorowanym wnętrzu, koniecznym jest pomyśleć nad prezentem, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. Dlatego też trzeba po prostu ustalić jakich elementów nie posiadają i czego mogliby potrzebować.

Upominkiem jest także coś co organizatorzy parapetówki bardzo chcieliby mieć, ale odłożyli kupno. W tym razie świetną ideą może być nabycie upominku wespół innymi uczestnikami imprezy. Niezłą ideą jest sprzęt pomocny w gospodarstwie domowym np. malakser, sokowirówka czy mikrofalówka. W przypadku gdy grupa osób zaproszonych jest niewielka, a ilość środków do dyspozycji mniejsza opcją jest nabyć elegancki zestaw kawowy lub komplet sztućców.

Można także postawić na różne prezenty, osobno dla gospodarza i gospodyni. Dla mężczyzny idealnym podarkiem będzie zestaw narzędzi, który zapewne będzie użyteczny podczas robót wykończeniowych lokum. Dla pani domu przydatnym podarkiem książka kucharska, która z pewnością będzie bazą do kreacji ciekawych i apetycznych potraw.

akcesoria łazienkowe
Author: Anderstil
Source: Anderstil
Interesującym prezentem są fragmenty dekoracji wnętrza. Jednak wcześniej powinniśmy ustalić, na jaką modę jest lub zostanie udekorowane mieszkanie, żeby prezenty stanowiły odpowiedni element wystroju. Wygodnym prezentem może być kupon prezentowy. Takie kupony można nabyć w marketach z elementami dekoracji wystroju.

Kiedy marzy nam się zaskoczyć gospodarzy, niezły pomysł to postawić na śmieszne prezenty, które rozbawią wszystkich gości. Tego typu śmieszne gadżety na zabawę stanowią interesujący pomysł na ochrzczenie pozyskanego lokum. Ogromny wybór takich prezentów dostępny jest w internecie - np. gry planszowe planszowe, które rozśmieszą towarzystwo, szkło do napojów z niezwykłymi ozdobnikami, kufel na chmielowy napój w kształcie piwa, czy zabawny zestaw solniczki i pieprzniczki. Idei i inspiracji nie zabraknie.

Pastelowe dodatki od Calvado
Author: Calvado
Source: Calvado
Gdy mimo to nie możemy dopasować satysfakcjonującego rozwiązania, niezłym pomysłem jest sięgnąć po sprawdzone wyjście - kwiat, lub butelkę dobrego wina.
Co zrozumiałe przed zakupem kwiatu, należy ustalić czy gospodarze chcą mieć elementy flory w lokum. Spośród tego typu prezentów do najczęstszych w tej materii zalicza się storczyki.

Szukając idei na parapetówkowy podarek, trzeba mieć wzgląd, aby mimochodem nie dekorować kwatery właścicielom według własnego upodobania. Odpowiednio wybrany prezent nigdy nie zostanie schowany do szuflady, a mieszkańcy mogą mieć z niego radość i pamiątkę na dłużej.

Tags: Storczyki, meble, pamiątki, dodatki, dekoracje, sprzęt, prezent, sztućce