Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W chwili obecnej najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 oraz dron 3DR SOLO


Od niedawna popularne stały się bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest szczególnie to, że mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i ekspertów. Poza tym są one skonstruowane do najróżniejszych celów, w związku z tym każdy z nas na pewno do czegoś wykorzysta to małe urządzenie.
Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej najbardziej znany i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (informacje o dronie DJI), który wyprodukowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do profesjonalistów. Jak wiadomo, ta druga jest dużo droższa, bowiem posiada lepsze parametry. Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym przebojem na rynku. Na dodatek dron DJI Phantom 3 posiada dużo rozlicznych bajerów. Ważne jest bez wątpienia to, iż istnieje szansa automatycznego powrotu do miejsca startu. Dla ekspertów relewantne będzie to, że w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie winna przewyższyć 5000 zł. Jeśli z kolei poszukujemy czegoś bardziej fachowego to prawdopodobnie dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze wyczekiwania. Istotne jest to, iż prosto i wygodnie się go obsługuje. Oprócz tego zamontowany pozostał klawisz PAUSE, dzięki któremu mamy możliwość wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym miejscu. Powinno się jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Fanatycy powinni decydować się na tańsze modele, bowiem wiele funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten aparat kosztuje ok. 7000 zł, więc jest to już dość duży wydatek. Jednakże osoby, jakie zajmują się fotografią na bank będą usatysfakcjonowane z tego sprzętu. Istotne jest, aby dodać, iż dron 3DR SOLO w tej chwili jest jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych w sklepach, na przykład: http://www.dronlandia.pl/3DR-SOLO.

Jeśli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jeden z wyżej wymienionych modeli. Są to sprawdzone urządzenia, które nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeżeli masz obiekcje to najlepiej będzie, jeżeli porozmawiasz z kimś kto ma większe pojęcie na ten temat. Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko już dzisiaj zdecyduj się na zakup drona!