Oszacowanie wartości nieruchomości - Jak wybrać rzetelnego doradcę?


W trakcie, gdy zaczynamy myśleć o zakupie czy sprzedaży nieruchomościokazuje się, że najtrudniejszym etapem naszych negocjacji jest cena. Jak nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak przedstawić nabywcy najkorzystniejszą propozycję?
Chcąc wybrać firmę doradczą lub rzeczoznawcę majątkowego powinno się sprawdzić jak szeroki jest profil podparapetowy działania konkretnej firmy czy specjalisty. O wiele lepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w zakresie kilku zagadnień z branży tj. doradztwo w zakresie nieruchomości, przygotowywanie raportów oraz ekspertyz, szkolenia nieruchomościowe, pośrednictwo (polecamy) w obrocie lokalami i gruntami czy prowadzenie procesów związanych z odszkodowaniami. Niewykluczone bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać działkę ze stojącym na niej budynkiem będziemy potrzebowali specjalistycznej porady w znacznie szerszym spektrum niż tylko określenie wartości samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Source: http://www.kgdm.pl/
Aby znaleźć naprawdę dobrego specjalistę często warto wpisać w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam słowa takie jak np. "wycena firmy" lub "wyceny nieruchomości" i po prostu przeczytać opinie osób, które już skorzystały z porad wybranego specjalisty. Zwiększymy w ten sposób swoją szansę na wybór dobrego doradcy.Tags: nieruchomości, wycena