Organizacja bankietu - w jaki sposób to się robi?


Kiedy organizujemy jakąkolwiek imprezę powinniśmy wziąć pod rozwagę sporo spraw. Wiąże się z wyborem sali i cateringu. Ważne jest też to, kto będzie prowadził daną imprezę i to czy odpowiednim rozwiązaniem okaże się muzyka. Jeżeli wyjdzie na to, że muzyka jest potrzebna to powinniśmy zastanowić się, co okaże się lepsze zespół grający na żywo czy zwykły muzyka z odtwarzacza.


Jeśli impreza (strona tutaj) ma swoją rangę to jedynym właściwym rozwiązaniem będzie wybór bandu grającego na żywo. Muzycy oczywiście powinni mieć odpowiedni repertuar do miejsca i do rodzaju imprezy. Dlatego wybieranie zespół na bankiet wcale nie jest tak prosty, jak może się wydawać. A jak wiadomo impreza, a dokładniej bankiet rządzi się swoimi prawami, o których nie można zapominać. Kapela heavymetalowa, czy np. typowy zespół, który gra na weselach raczej się nie sprawdzą. Powinniśmy odszukać optymalne rozwiązanie, tak, żeby naprawdę wszystko do siebie pasowało.

Muzyka na bankiecie
zespół muzyczny na scenie
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto choć raz miał okazję być na jakimś bankiecie doskonale wie, że to bardzo dobre miejsce do spotkanie właściwych ludzi we właściwym czasie. Dlatego tak ważne jest, by osoby organizujące bankiet miały na uwadze każdy szczegół. Ważne jest by nie zapominać, że bardzo istotny jest zespół na bankiet. I to zespół pod każdym względem, począwszy od zespołu, który bankiet - (dużo szczegółowych informacji dotyczących sal szkoleniowych w Poznaniu) organizuje, przez zespół, który zatrudniliśmy do dostarczenia jedzenia, ludzi, którzy będą obsługiwały bankiet oraz zespół muzyczny. To wszystko powinno ze sobą współgrać. Jeżeli znajdziemy wszystko z całkiem innej parafii, bo zależało nam, by zmniejszyć koszty, to niestety bankiet będzie porażką i raczej nie będziemy już proszeni o organizację żadnego bankietu.


Złe wiadomości podobnie jak te dobre prędko rozchodzą się przez pocztę pantoflową, przez co każdy dowie się o naszej „zaradności”. Tak, więc , kiedy organizujemy bankiet warto spojrzeć na wszystko holistycznie. Istotne by zespół muzyczny był w stanie rzeczywiście przyjemnie zagrać, tak żeby wypełnić ciszę i sprawić, że wszystko będzie wydawało się lepsze. Zespół tego typu nie powinien posiadać osoby, która śpiewa, istotne żeby posiadał bardzo dobrych instrumentalistów. Bo wtedy na sto procent muzyka okaże się świetna.

Tags: muzyka, imprezy, jedzenie, Muzycy