Opakowania tekturowe - niewatpliwie nader efektywna „broń” w walce o klienta


Żyjemy w erze konsumpcjonizmu. Obecne czasy cechuje niezmiernie dynamiczny rozwój i bardzo duża konkurencja.
Przedsiębiorcy usilnie starają się zainteresować swą ofertą nowych odbiorców.


wizja - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


Nie jest tajemnicą, że kupujemy oczami. Decyzja o nabyciu danego przeważnie następuje - jak pokazują przeprowadzone badania - w ciągu 2-3 sekund od chwili obejrzenia sklepowych półek. Sposób zapakowania towaru okazuje się jednym z podstawowych „instrumentów” promocji firmy i zwiększenia wyników sprzedaży. W całym tym „procesie” bardzo ważną rolę odgrywa tektura (foliowanie termokurczliwe) falista. Czemu ? To ona bowiem stanowi główny „budulec” opakowań. Wspomniany surowiec posiada cały szereg wielorakich zalet: uniwersalność, praktyczność, lekkość, giętkość, trwałość - wyliczać można bez przerwy. W dodatku, opakowania tekturowe są ekologiczne . Podczas gdy, tworzywa sztuczne rozkładają się przez dziesiątki tysięcy lat, papier jest materiałem w pełni biodegradowalnym, a przechowywane w nim artykuły spożywcze dłużej zachowują swą świeżość.
Dobrze byłoby zaznaczyć, iż tektura falista powstaje na skutek sprasowania kilku bądź kilkunastu warstw masy papierniczej połączonych falą papierniczą.

Różne informacje zwykle uaktualniają się z dnia na dzień - aktualna treść (http://www.sigma-rachunkowe.pl/) za każdym razem się przyda. Pragnąć się z nią zaznajomić, wejdź w ten link - tam wszystko dla Ciebie opisaliśmy.

Ilość wykorzystanych warstw zależy od osobistych upodobań a także zapotrzebowania.

Tags: sklep, papier, tworzywa sztuczne