Odzież służbowa staje się wyznacznikiem renomy, więc w bankach oraz hotelach pracują właściwie ubrani podwładni


Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz nierzadko decydują o pomyślnym przebiegu rekrutacji, na przykład na stanowisko asystentki. Chociaż w anonsach według obowiązującego prawa nie wolno umieszczać takich określeń jak miła aparycja lub wiek do 40 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie dziwi, ponieważ pracownik, który ma styczność z klientem bywa pierwszym oraz zarazem najważniejszym przedstawicielem konkretnej firmy.

W wybranych profesjach szykowny ubiór staje się wyznacznikiem profesjonalizmu i ma wzbudzać zaufanie do konkretnej placówki. Weźmy zatem pod uwagę chociażby panie zatrudnione w parabankach, które nawet w trakcie upałów muszą przychodzić do pracy w pończochach, a na ich stopach obligatoryjnie muszą się znaleźć buty zupełnie zakrywające palce i pięty. Najbardziej odpowiednim ubraniem dla kasjerki będzie trzyczęściowy spodnium w niejaskrawych kolorach i materiałowa biała albo jasnobeżowa bluzka. Natomiast panowie zasiądą za ekranem notebooka w gustownych garniturach i dobrze wyprasowanych koszulach.Odzież dla hoteli ( spory wybór ubrań na ) diametralnie różni się od ubrań, jakie nosimy na co dzień. Czterdziestolatki pracujące na recepcji zakładają koszule z wyszytym na przodzie logo, jak również z doskonale widoczną nazwą zajazdu. Do zestawu dołączone są też spódnice albo spodnie w prostych fasonach. Z kolei mężczyźni zatrudnieni na recepcji także muszą wyglądać jak z żurnala i nosić ubranie szyte na miarę. Dowolność w doborze garderoby w żadnym razie nie obowiązuje w zawodzie barmanki, a nawet sprzątaczki.

eleganckie kobiety
Author: NIFE
Source: NIFE
Zarówno odzież dla hoteli, jaki i dla doradczyń pracujących w prywatnych szkołach bądź pracownic cukierni powinna być wykonana z dobrych gatunkowo materiałów. Pracownicy muszą posiadać przynajmniej dwa komplety ubrań, które dodatkowo mają odznaczać się sporą niepodatnością na zagniecenia - najprawdopodobniej nic tak nie deprecjonuje recepcjonistki jak pogniecione spodnie. polary - poznaj szczegóły| -

O ile na jakości oszczędzić nie wypada, to na seryjnym zamówieniu już tak. Jeżeli hotel posiada swoje budynki w Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynku czy innym niewymienionym tutaj mieście, to może za jednym razem, a nawet pojedynczym wciśnięciem klawisza myszki, zamówić piękne ubrania dla pracowników recepcji oraz sprzątaczy zatrudnionych we wszystkich placówkach (nowa kolekcja : ). A każdy przecież doskonale wie, że na spore upusty można liczyć jedynie wtedy, gdy kupuje się wyroby w większych ilościach.

Kolekcje można sprawdzić też:

Tags: hotel, koszule, praca, Garsonka, recepcjonistka