Nowoczesny Dron DJI Phantom do wyśmienitych kamer Gopro Hero


Kamery gopro hero to rewolucyjne nowomodne kamery fenomenalnej jakości, które zdecydowanie królują pośród innych kamer na rynku. Charakteryzują się one szczególnymi parametrami, zezwalają na nagrywanie wyrazistego obrazu, a jednocześnie nie wolno odmówić im gustownego i niezwykle dobrego wyglądu.
Są to kamery entuzjastycznie używane przez ekspertów, niemniej również wśród amatorów cieszą się one wysokim uznaniem. Teraz do kamer GoPro Hero 4 Session (zobacz tutaj: http://www.gohero.pl/kamera-gopro-hero-4-session) zdołamy dokupić najświeższe drony DJI Phantom, które w markowych sklepach są osiągalne od ręki. Mają one znacznie lepszą aparaturę sterującą aniżeli poprzednie modele, na dodatek cechują się również poprawionym kompasem. Teraz nim zdecydujesz się na zakup nowoczesnego drona DJI Phantom możesz go wypróbować na symulatorze DJI oraz przekonać się jak lata.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Dron DJI Phantom to nieduży, lecz niesłychanie funkcjonalny wielowirnikowy multikopter pionowego startu z wkomponowanym systemem autopilota, jaki świetnie nadaje się do filmowania przeróżnych rzeczy z powietrza. Jest łatwy w obsłudze, lekki a także niezmiernie sprawny, na pewno każdy użytkownik będzie zachwycony jego ogromną funkcjonalnością. Ma również GPS i bardzo mocną baterię. Korzystając z tego nowomodnego drona możesz w jeszcze lepszy sposób filmować lub robić zdjęcia z powietrza, jest on nadzwyczaj solidny, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na proste kierowanie a także wielką prostotę w transporcie. Jest to fachowy sprzęt warty zaciekawienia, jaki posiada dobre parametry techniczne.

Można go kupować już od 3 tysięcy złotych, co na pewno nie jest wcale wygórowaną ceną jak na tak wydajny, nowoczesny i fachowy dron. Wśród dronów innych firm na pewno DJI Inspire 1 znacznie się odróżnia, wskutek tego jeżeli zależy Ci na jak najlepszej jakości to polecamy zakup właśnie DJI Phantom. Bezspornie będziesz olśniony tym fenomenalnym sprzętem.Tags: kamery, sprzęt, zakup, GoPro, drony