Nowoczesne rozwiązania dla miłośników technologii komórkowej, zatem poznaj rewelacyjne smartwatche


Obecnie niemało ludzi ciekawi się nowoczesnymi technologiami. Dlatego gdy tylko na rynek weszły smartwatche, momentalnie pozyskały swych zwolenników. Chciałbyś je poznać? Smartwatche to inaczej mówiąc inteligentne zegarki. Jednakże wskazują nie tylko godzinę i datę, mogą dużo więcej, albowiem smartwatche to swoiste sprzęty mobilne. Łączą w sobie funkcje zegarków i telefonów, a dokładniej komunikują się z naszym telefonem komórkowym przy pomocy technologii Bluetooth.


elektronika
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Na ekranie prezentowanego zegarka pojawiają się przychodzące połączenia, wiadomości, a także powiadomienia z Facebooka. To nad wyraz wygodne rozwiązanie, gdyż nie zawsze można wziąć komórkę do ręki, a na zegarku wszystko będziemy mogli sprawdzić. Wszystkie znane firmy mają w swej ofercie smartwatche. Pierwszym z nich jest Sony smartwatch 2, który nie tylko ma wszelakie konieczne funkcje, ale także prezentuje się po prostu wyjątkowo. Jest niezmiernie stylowy, więc przypasuje każdemu, bez znaczenia od wieku, wystarczy wybrać jeden ze sprzedawanych kolorów. Drugim przykładem prezentowanych zegarków jest moto 360. Współpracuje z komórkami wyposażonymi w system Android, a dzięki fantastycznej baterii może pracować nawet przez cały dzień. Wszystko jest zależne od tego, w jaki sposób użytkujemy zegarek. Nadmieniony model jest odporny na kurz i wodę, toteż nawet zachlapanie w czasie mycia rąk nic mu nie zagraża. Warto jeszcze powiedzieć o smartwatchu Samsung gear s2, który występuje w 2 wersjach – sportowej i klasycznej. Znakomicie wygląda i na męskiej, i na damskiej ręce, zatem przypadnie do gustu każdej zaciekawionej osobie - sprawdź informacje.


smartwatch
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Jest niebywale solidnie wykonany oraz umożliwia nieograniczoną komunikację z posiadanym telefonem, ciesząc się wyżej przytoczonymi funkcjami, jakie pozwalają na jego rozmaite zastosowanie. Poza smartwatchami przede wszystkim cenionym rozwiązaniem są komórki na 2 karty sim, m.in. Nokia 230 dual sim. To znakomity telefon dla osób potrzebującej takiej funkcji, a dodatkowo ma rewelacyjny aparat wyposażony w lampę błyskową, pozwalającą na nocne fotografowanie, co ucieszy niejednego zainteresowanego - czytaj więcej.

Tags: zegarek, telefon, sprzęty, wygoda