Nie masz pojęcia co uczynić z własnym życiem? Zostań agentem ubezpieczeniowym!


Sporo młodych osób, pomimo wyższego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku odpowiedniego miejsca pracy. Absolwenci specjalizacji humanistycznych lub filologicznych, często po zakończeniu studiów nie potrafią odnaleźć pracy w swoim fachu. Jednak nie można się trapić, musimy rozejrzeć się za jakimiś fascynującymi niszami na rynku. Jedną z lepszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z prężniej rozwijających się na naszym podwórku.


agent ubezpieczeniowy
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, istniało w naszym państwie tylko kilka korporacji z tej branży. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego rodzaju świadczenia, wzrósł parokrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do dyspozycji kilkadziesiąt tego rodzaju firm, które nie są w stanie funkcjonować bez przedstawicieli. Jeśli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje przeznaczenie. Dostajesz stałą pensję na pełen wymiar etatu, która stanowi jedynie część twojego wynagrodzenia. Gdyż najwięcej środków otrzymasz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od nabytych przez ciebie konsumentów. Jeśli jesteś pracowitą i pewną siebie osobą, z wielkim darem przekonywania i umiejącą współpracować także z najbardziej wymagającym klientem, to jest to fach stworzony dla ciebie.

Aby podjąć się takiego wyzwania, wcale nie musisz mieć dużego pojęcia o fachu. Wpisz w swą przeglądarkę kwestię "praca agent ubezpieczeniowy" a odszukasz kilkadziesiąt witryn z anonsami korporacji, które szukają niedoświadczonych agentów - Będziesz początkowo zatrudniony na termin próbny, dokładnie cię przeszkolą, a na zachętę otrzymasz kilku stałych klientów. Potem nie zostanie już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite pieniądze. Na rynku istnieje wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale także warunkami zatrudnienia (ekstra źródła). Z tego powodu warto zorientować się które z nich są najlepsze dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i samodzielne opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.


umowa
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posada w agencji ubezpieczeniowej jest wymarzoną karierą dla pewnych siebie i energicznych osób, którzy chcą zarabiać sami na siebie. Z pomocą dużych premii od odsetek, jesteś na okrągło nagradzany za trud poniesiony przy zdobywaniu kolejnych klientów.

Tags: rynek, klient, prowizja, premia