NamiotyAkcesoria i wyposażenie reklamowe dla firm


Oferowane namioty reklamowe są duże, łatwe w obsłudze i transporcie, a ponadto uniwersalne w użyciu. Są doskonałym nośnikiem twojego przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wydrukować logo firmy, grafikę albo hasło reklamowe.Dzięki temu namioty reklamowe będą w prosty sposób zwracać uwagę na komunikat reklamowy sprawiając, że większa liczba potencjalnych odbiorców zwróci uwagę na oferowane usługi i towary. Brak problemów z transportem a dodatkowo duże możliwości dostosowania do oczekiwań sprawiają, że ten typ namiotów cieszy się ogromną popularnością.

targi
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe występują są w rozmaitych|różnorakich wymiarach i szerokiej gamie kolorów. Kolorystyka poszycia oraz ścian bocznych jest bardzo ważna, zazwyczaj wtedy gdy chce się dostosować stoisko do barw firmowych lub logo.

Wysokość namiotu po rozłożeniu to standardowo 1,8m, ale jest możliwość dopasowania tego wymiaru, jak i wymiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Wierzch namiotu jest wykonane z tkaniny poliestrowej, dwa razy zabezpieczanej. Na indywidualne życzenie kontrahenta jest możliwość wstawienia okien w bocznych ścianach oraz drzwi.Dzięki swojej trwałej struktury produkowane namioty reklamowe są świetnym rozwiązaniem dla ludzi praktycznych, ceniących sobie trwałość i użyteczność. Namioty mają bardzo stabilną strukturę i mogą posłużyć również jako stoiska handlowe czy gastronomiczne.Namioty reklamowe doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych - są leciutkie w budowie i proste w montażu. Namioty zbudowane są też z dobrej jakości tkanin pokryciowych, co czyni je bardzo odpornymi na czynniki atmosferyczne.

Namioty reklamowe dostępne są w 3 rodzajach stelaża. Stelaż ze staliwykonany jest w całości ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix zbudowane są z aluminium,w których są specjalnie zaprojektowane umocnienia, co zwiększa ich trwałość. Podnóżki namiotu skonstruowane są ze stali cynkowanej, tak jak w namiocie stalowym. Stelaże aluminium, posiadają taką samą budowę jak stelaże alu-mix, lecz oprócz tego podnóżki namiotu wykonane są ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych. Jest to najlżejsza wersja stelaża.Tags: firmy, reklama, namioty