Najfajniejsze elektroniczne gadżety


Od kilkunastu lat otacza nas coraz więcej urządzeń elektronicznych. Jedni uważają, że nastąpi koniec relacji międzyludzkich, ponieważ mając telefon z dostępem do internetu, tablet, konsolę do gier i inne tego typu rzeczy nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi osobami.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Author: Samsung
Source: Samsung
Druga grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że niezależnie od tego co się stanie urządzenia elektroniczne nie zastąpią żywego człowieka. I to raczej właśnie ta grupa ma rację. Nie ma co panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeśli korzysta się z nich w granicach rozsądku mogą pomagać w pracy, zabawie i utrzymaniu kontaktów.

Telefon czy tablet?
Od niedawna hitem są urządzenia z serii topowych Samsung Galaxy. W ofercie są tak telefony jak i tablety. Jest to pewnego rodzaju odpowiedź marki Samsung na furorę jaką robią urządzenia marki Apple. Dużym plusem urządzeń z serii Galaxy jest ich wygląd i cena - niższa jednak niż Apple.

Coś dla graczy
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się niezwykle popularna Playstation 3 - konsola do gier. Jeżeli lubimy wolny czas spędzać na graniu - powinniśmy zainwestować w świetnej jakości sprzęt. Oczywiście znajdziemy na rynku jeszcze kilka innych konsoli, jednak playstation zdecydowanie jest najpopularniejszą.

iPad nie traci na popularności
Kiedy mowa o elektronicznych urządzeniach obowiązkowo należy wspomnieć o gigancie w tej branży, czyli firmie Apple. Gdy tylko się pojawił wielkim uznaniem cieszy się modny iPad mini, lecz i inne sprzęty tej firmy nie tracą uwagi. To prawda, są kosztowne, jednak użytkownicy wiedzą, że płacą za doskonały design i jakość. Ogromną popularność marka ta zyskała dzięki charyzmatycznemu Stevowi Jobsowi, który z każdej prezentacji sprzętu robił świetne show. Takie podejście w firmie Apple zostało, dzięki czemu ma ona stałych i oddanych klientów. Prezentacja każdego nowego modelu telefonu czy tabletu wiąże się z wielomiesięcznymi spekulacjami - co się zmieni, jakie funkcje będą dodane, jak zmieni się design. Nie ma chyba innej marki, która robiłaby wokół siebie takie zamieszanie. Jeśli chcesz znaleźć urządzenie dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby wejdź na ten serwis:


Elektroniczne gadżety są już w codziennym użytku i chcąc nie chcąc nie uda się nam uniknąć kontaktu z nimi. Nie ma jednak powodów do obaw, żadne urządzenie nie zastąpi osobistych relacji.

Tags: telefony, Apple, PlayStation, design, gadżety, Urządzenia, tablety.