Najlepsze słuchowisko na świecie.


Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy artyści, jakich produkty świetnie się do tego nadają. Pewnym spośród nich jest Andrzej Sapkowski a także jego "Boży Bojownicy". Premiera owego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję kolejnej części Trylogii Husyckiej, jak popularnie określa się 3 utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
audiobooki
Author: Dave Crosby
Source: http://www.flickr.com
Najpiękniejszy i niepowtarzalny audiobook w caluśkiej Europie, ponieważ został zrealizowany jako spektakl, pełen niezwykłych dźwięków, jakie zafascynują wszystkich. Uczestniczy w nim ponad 190 aktorów, natomiast same nagrania trwały siedem miesięcy. Tworzenie ostatecznej odsłony trwała pięć miesięcy. Słuchowisko [przykład ] zebrało całą czołówkę polskich artystów, między innymi Lesława Zurka, Krzysztofa Wakulińskiego, Artura Barcisia, Adama Ferency, Krzysztofa Banaszyka.

O tymże słuchowisku można powiedzieć, iż podłożem do działań w nim zamkniętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a jeden audiobook Boży Bojownicy z Trylogii Husyckiej jest kontynuacją "Narrenturm" z 2009 roku. Są to audiobooki, które określane zostały spektaklami dźwięku jak również wyobraźni. Ich reżyserem jest Janusz Kukuła, twórca wielu realizacji w Teatrze Polskim oraz kilku szczególnie ciekawych hitów. Dźwięk skomponował Adam Skorupa, wielokrotnie honorowany nagrodami kompozytor. Natomiast koszty audiobooka w sumie, to są takie, jak wydatek za pojedynczy odcinek dobrego sitcomu.
audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Samo słuchowisko trwa dobę. Osoby, które go zakupiły zachwalały za pomysłowość, wyjątkowość. Oprócz tegoż trzeba wspomnieć o tym, że warte jest wszelakich sum. Dużo osób nazywa go również jako majstersztyk. Recenzenci przemawiają także, że jest to najwspanialszy audiobook, jaki kiedykolwiek słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, że to specyficzne takie przedsięwzięcie na całym świecie, w jakim bierze udział tyle osób. Niewątpliwie dorasta temu tylko BBC, lecz ich dokumenty są znacznie mniejsze. Osoby, jakie kochają audiobooki z pewnością powinny usłyszeć tego mistrzostwa. Nie rozczarują się, to na pewno.

Tags: Audiobooki, słuchowisko, Recenzenci