Monitor z oświetleniem LED to rewelacyjne miejsce na reklamę produktów czy też usług


Reklama na telebimie z lampami LED to nowoczesna, efektywna i dynamiczna reklama, która trafia do dużej liczby ludzi. Światło LED jest energooszczędne, dzięki czemu jest to również niedroga postać marketingu firm, instytucji czy też akcji promocyjnych, kampanii czy też społecznych. A również jest możliwość efektywnie reklamować różnorodne artykuły czy usługi.


Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie na co dzień przejeżdża mnóstwo samochodów. Poza tym jest położony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie mieszczą się luksusowe sklepy, a również hipermarket Carrefour. W związku z tym także jest każdego dnia wielka cyrkulacja osób, którzy przychodząc do tego centrum, mogą zobaczyć tą reklamę. Monitor jest zauważalny z parkingu Centrum Handlowego, zatem zobaczą go zarówno kierowcy jak i konsumenci tego Centrum. Dzięki oświetleniu LED reklama (zapoznaj się z cenom) jest dostrzegalna z wielkiej odległości, a także przez pełną dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada posiada energooszczędne lampy, które ma długą wytrzymałość. Dzięki czemu marketing zamieszczony na ekranie nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych miejsc do spacerowania dla turystów i mieszkańców. Wobec tego to ciekawe miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.


reklama w gdyni
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Reklamę w tym miejscu dojrzy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, lecz również jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy też występy. Ekran z oświetleniem LED jest widoczny z wielkiej odległości, przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w centrum Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to wyśmienite w związku z tym miejsce na marketing - dodatkowe informacje. Światło LED nie jedynie jest energooszczędne, lecz także posiada dużą żywotność. Marketing na telebimie w tym punkcie z pewnością ciągnie wzrok, w związku z tym to wspaniałe miejsce na reklamę wyrobów czy też usług, a też każdych działań czy też ogłoszeń.

Tags: ekran, kampania, reklama, marketing