Marketing WiFI - współczesne oraz skuteczne narzędzie marketingowe!


Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych oraz jednocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych a także reklamowych. Wykorzystuje go teraz mnóstwo przedsiębiorstw, między innymi hotele, bary, restauracje i inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy barów mogą zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, i także przekazywać wieści o obecnych promocjach. Marketing restauracji zezwala skutecznie usprawnić proponowane usługi oraz zachęcić Kontrahentów do wielokrotnego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to bardzo oryginalne narzędzie marketingowe, które pozwala na wykorzystywanie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji czy też klubów. Konsumenci zdołają korzystać z bezpłatnego WiFi, jakie znajduje się w konkretnym lokalu, co również jest dla nich okazałą korzyścią - sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem.

Podoba Ci się taki materiał? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link jak wyliczyć ekwiwalent za urlop.

Na początku logowania Klienci natrafią na stronę powitalną, jaka najczęściej jest zintegrowana z Facebookiem. Niemniej jednak, korzystając z WiFi w lokalu, zdoła również zalogować się na swoją pocztę, Twittera oraz wszelkie inne fascynujące go strony. Goście, jacy korzystają z WiFi w lokalu, trafiają do bazy danych, co powoduje, że wolno z nim być poprzez cały czas w kontakcie. Dzięki temu można zawiadamiać gości o aktualnych promocjach, bonifikatach, i także stawiać lojalność. Prócz tego wifi reklama daje także możność przygotowania nowych promocji, o których dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.Sieć wifi
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Powinno się zastosować marketing WiFi w swym lokalu, albowiem to dopomoże nam jeszcze lepiej zareklamować osobisty lokal, ulepszyć oferowane usługi, a także przyciągnąć nowiusieńkich Kontrahentów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest drogocenne, a zdoła być niezmiernie zyskowne. Instalacja programu również jest bardzo prosta oraz nieskomplikowana, wystarczy tylko podłączyć WiFi do bieżącej infrastruktury. WiFi jest aktualnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku - dowiedz się więcej.

Tags: Promocja, reklama, lokal