Mamy już nową wersję Windowsa - Windows 8, czego możesz się po nim spodziewać?


Współczesna technologia zaskakuje nas co chwilę. Okazuje się, że komórki rzeczywiście są mądre, a komputery potrafią same zrobić o całe morze więcej operacji niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.


Komputer z Windows 8
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Dlatego gdy zauważymy, że musimy zrobić jakąś aktualizację, którą proponuje nam pomoc naszego komputera, to dobrze tą aktualizację kliknąć. Powinniśmy wiedzieć, że w Windows 8 i innych systemach są różne ciekawe opcje, które często nie za bardzo nas interesują, a zdecydowanie muszą być na tapecie. Mowa między innymi o kopie zapasowe. Dzięki tego typu kopiom nic nam na komputerze nie zaginie. Powinniśmy robić kopie zapasowe istotnych plików z naszego laptopa. Oczywistością jest, że nie wszyscy używają laptopa do pracy, więc nie każdy ma na komputerze niezmiernie cenne pliki. Ale na pewno posiadamy na naszych laptopach kawałek naszego życia. Jeśli nie chcielibyśmy wszystkiego utracić to warto się zabezpieczyć.

Jak mawiają informatycy kopie zapasowe są częścią odpowiedniego korzystania z laptopa. Gdy oryginalny plik zostanie uszkodzony, my będziemy mieli
Pulpit startowy Windowsa 8
Author: Mahesh Mohan
Source: http://www.flickr.com
wszystkie niezbędne informacje na kopii zapasowej. Często programy same robią kopie zapasowe.

W tym tekście znajdują się bez wątpienia wartościowe informacje, ale wejdź również tu - ta treść przedstawia analogiczną tematykę.

I bywa, że programy związane z ochroną antywirusową każą nam zrobić kopię zapasową twardego dysku.

Dokumenty na laptopie
Nie raz powielaliśmy niektóre kartki, bo baliśmy się, że z czasem nie odnajdziemy tego pliku. Czasem ważne rzeczy drukujemy, by potem nie okazało się, że straciliśmy istotne informacje, bo głupio opisaliśmy plik i sami go skasowaliśmy. Zresztą zdarza się, że w codziennym życiu dobrze byłoby móc coś lub kogoś skopiować. Choć jeszcze nie jest to możliwe, to przynajmniej można zabezpieczyć pliki z własnego komputera tak by nie zostały unicestwione gdy uszkodzony zostanie dysk twardy. W jaki sposób to zrobić? Odpowiedź brzmi banalnie, trzeba pamiętać o backup plików. Bacup dysku twardego pozwala na zawieszeniu go w chmurze.

Jeśli szukasz sprawdzone dane, zobacz i sprawdź naszą informację (https://www.amdk.pl/szafy-narozne) - tu są wyłącznie interesujące oferty. Upewnij się, nie zawiedziesz się.

Robimy w taki sposób kopie zapasową dysku, a co za tym idzie kopię każdego pliku. Tak, więc w chwili, kiedy coś się stanie z naszym laptopem, będziemy mieli dostęp do wszystkiego, co mieliśmy zapisane na kopii zapasowej.

Tags: backup, kopie zapasowe