Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — szczególnie te, które bywają wykorzystywane w pracy


W naszym kraju obowiązuje takie prawo, że każdy laptop, który bywa wykorzystywany w firmach, musi posiadać oryginalny program.


Zapewne wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal i kompromitację, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.
oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com


Ścigają takie zachowanie pośród Polaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Dzisiaj takie zachowania wydają się być już raczej rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które znajdują się w obiekcie oraz używane są przez PRacowników, muszą posiadać oryginalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy mieć na to rachunek oraz w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeśli kupujemy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna możemy zapytać o rabat. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, aby przeprowadzić kurs z ich systemu. Będzie to zapewne dość przydatne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego typu szkolenie może być również wykonane online.
Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji.

Nasze następne artykuły są tak samo pociągające, co ten. Więc najedź na łącze tutaj (hanzo.com.pl/) i czytaj rzetelne posty. Zachęcamy!

Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy dostać również gwarancję.

Tags: kurs, policja, PRacownik, firma