Każde miasto powinno jak najwięcej się reklamować, żeby przyciągać dużą ilość turystów i potencjalnych inwestorów.


Doskonałą formę tego typu reklamy stanowi film


Każde miasto ma swoje osobne walory, którymi może przyciągać podróżnych, jednakże nie wszyscy je poznają, jeżeli nie będą one jak najwięcej promowane.


Aparat cyfrowy BenQ P1410
Author: BenQ
Source: BenQ


obrazeczek - dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Do tego celu najlepiej nadają się różnego rodzaju reportaże filmowe.


Odbiorcy preferują tą formę informowania, jaką jest film, szczególnie jeżeli jest on odpowiednio dobrze zmontowany. W tym zakresie liczą się przede wszystkim wrażenia estetyczne, dlatego doskonałej jakości obraz i dźwięk są bardzo ważne. Rzecz jasna pod uwagę warto również wziąć czas emisji – nie powinien być on długi, żeby nie zniechęcić odbiorcy już na starcie do oglądania - patrz.


XP 90C  Radiator
Author: night-modders.com
Source: night-modders.com


Filmy promocyjne Śląsk to jeden z rodzajów narzędzi, jakie można stworzyć na potrzeby promocji miasta, aczkolwiek bardzo pożyteczny. Można je emitować na telebimach, ale również w formie reklamy w telewizji, czy na rozmaitego rodzaju wydarzeniach, jak kongresy czy festiwale. Możliwości jest więc dużo. Jeśli film będzie dobrze zmontowany, podczas kilku minut będzie w stanie przedstawić piękno danego miasta – jego malownicze krajobrazy, mieszkańców, tradycyjne zwyczaje, czy atrakcyjne miejsca, które warto zobaczyć.
Oczywiście trzeba pamiętać, że dany film winien być dopasowany do charakteru promocji. Inaczej bowiem powinno się przedstawić miejsce, jakie ma zachęcić sponsorów do zakładania nowych firm, a inaczej, by skłonić mieszkańców innych miejscowości czy też krajów do przyjazdu do naszego miasta - noxmedia.pl.


Niemniej fachowe agencje reklamy, które mają własne wytwórnie montażowe lub współpracują z tego typu firmami, nie mają większego problemu ze stworzeniem jak najlepszej koncepcji miasta.

Tags: montaż, prezent, firma, dane