Jest mnóstwo osób, które w wannie się relaksują — są w stanie czytać gazetę i od jakiegoś czasu można również oglądać filmy


Są tacy, którzy w łazience lubią odprężyć się i wypić w wannie wino albo czytać gazetę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego luksusu — czyli możliwość oglądania w wannie telewizji?


Zanurzyć się w wannie pełnej ciepłej wody z pianą czy olejkami aromatycznymi i.


Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex
Głośniki Genius SP-HF2020
Author: Genius
Source: Genius


.. obejrzeć film. Tak, dokładnie, to wykonalne. Dzięki nowoczesnej technologii pewne firmy mają w katalogu już dziś taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony znakiem IPX5, co oznacza kompletną ochronę przed wodą płynącą w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy fantastyczne osiągi. Rzecz jasna żaden właściciel tego rodzaju telewizora raczej nie ma zamiaru używać go pod prysznicem i sprawdzać tych informacji. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience zwykle przecież jest sporo wilgoci. Ludzie, którzy będą oglądać telewizję, będą mieć pewnie mokre dłonie. Nie powinno dojść do nawet minimalnego zwarcia i porażenia prądem. Z tego powodu normy dla tego typu sprzętu są niebywale wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dosyć niskim napięciem, co dodatkowo obniża zagrożenie porażenia i oprócz tego powoduje, że będziemy eko. Oczywiście wszystkie wejścia do urządzenia są odpowiednio przygotowane tak, żeby nie dostała się tam wilgoć. W zestawie razem z telewizorem najczęściej jest uchwyt, dzięki któremu można telewizor zawiesić na ścianie.


Wtedy już całkowicie będziemy w stanie delektować się wieczorem w wannie. Domowe SPA oraz ulubiony film to doskonała forma odpoczynku.

Tags: telewizor, prąd, piec, napięcie, typ