Jeśli nowy raz dotychczasowa praca okazała się niestała i stajemy przed problemem co dalej, należy wziąć pod uwagę zupełnieodmiennąformę zarabiania.


Szukając pracy warto zwrócić uwagę na branżę ubezpieczeniową i zostać agentem towarzystwa ubezpieczeniowego lub multiagentem. Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego ? Przede wszystkim jest on pośrednikiem między towarzystwem ubezpieczeniowym a potencjalnym nabywcą Jest to osoba wspaniale znający branżę i produkty finansowe, jakie ofiarowują firmy działające na polskim rynku finansowym czy ubezpieczeniowym.

Jest t
praca przy laptopie
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
o praca (zobacz klauzula do cv) dla ludzi uległych, lubiących kontakt z ludźmi i lekkonawiązujących z nimi kontakt - FMG International . Ludzie, które odnajdą się w tym środowisku mogą oczekiwać sowitego pensji. Nim jednak rozpoczniemy pracę w tej niebywale ciekawej zakresie musimy skończyć szkolenia na agenta ubezpieczeniowego - zobacz szczegóły. Prowadzą je wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe oraz brokerzy i multiagencje . Na podstawie z prawem szkolenia na agenta ubezpieczeniowego trwają minimalnie 156 godzin i kończą się egzaminem . Posada dla jednego towarzystwa ubezpieczeniowego to wspaniały recepta na zrobienie kariery w strukturach firmy którą wyrażamy., gdyż nierzadko pozwala ona tworzyć własną sieć sprzedaży. Wtedy można l osiągać zyski również z polis jak i sprzedaży z osobistej siatki. Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego w multiagencji? Najpierw multiagent ma wstęp do dużej liczby towarzystw i dużej liczby różnych produktów takich jak polisy ubezpieczeniowe czy fundusze inwestycyjne, a nierzadko również kredytów konsumpcyjnych czy hipotecznych . Jego znajomość naturalnie wymaga uzupełniających szkoleń, ale trud na pewno się popłaca , ponieważ najlepsi agenci zarabiają ogromnie niemałe pieniądze
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
.Śmiało można powiedzieć, że wynagrodzenie nierzadko naliczane jest w dziesiątkach tysięcy złotych. Tak więc jeśli jesteście skłonni a karierę w polu finansowej to czas rozpocząć szkolenia na agenta ubezpieczeniowego , a te z reguły odbywają się w eleganckich hotelach . Ponadto przeprowadzane są przez profesjonalistów z branży ubezpieczeniowej też osoby, którzy odnieśli wielki pomyślność decydując się na ten w gruncie rzeczy niesłychanie ciekawy zawód.

Tags: branża, wykształcenie, pensja, awans