Jeżeli w tym momencie aranżujesz swój letni ogród albo skalniak, bądź pragniesz ładnie ozdobić pomnik, pole działkowe, podwórko lub podjazd – zainwestuj czas i pieniądze w modne w tym sezonie otoczaki czarne.


Kiedy nadchodzi czas wiosenny i zbliża się lato, którakolwiek Pani domostwa, bądź męski, rodzinny projektant podwórza, zamyślają o tym, jak w bieżącym roku zaplanować własny ogród, zajazd, podwórko. Wybieramy nasiona, sadzamy kwiaty, drzewka. Kosimytrawnik, strzyżemy krzaczki i pragniemy być na topie, wprowadzać odpowiednie zmiany i nowości. Jeżeli uwielbiasz ogrodnictwo i jako kierownik własnego zakątka, czy placu działkowego interesujesz się nowoczesnymi trendami w produktach dekoracyjnych – warto zaznajomić się z szeroką ofertą i zastosowaniem otoczaków.


ogród
Author: Navin75
Source: http://www.flickr.com
Jakikolwiek plac ogrodowy, prócz bogatej, kolorowej flory wymaga odpowiedniego wykończenia i dekoracji. Punkty sprzedaży proponują różnego rodzaju towary i możliwości w bardzo przystępnych cenach. W obecnym czasie, dość dużym zainteresowaniem cieszą się otoczaki czarne. To zbiór małych odpowiednio oszlifowanych kamyczków, które mogą spełniać wiele ról w kreacji wizerunku ogródka. Świetnie nadadzą się dla polepszenia obrazu podwórkowego kącika skalnego, oczka wodnego. Mają możliwość posłużyć za wypełnienie nawiezionej ziemi, ozdobić doniczki, klomby, czy nawet w większej objętości ozdobić zwyczajny podjazd. Pewni właściciele decydują się nawet na stworzenia pozoru ogrodowego otoczenia, wrzucając otoczaki czarne do siatki działkowej. Te kamienie dostępne bywają w różnorodnych kolorach, ich głównym składnikiem jest materiał marmuru. Ciemny kolor polepsza jednak rezultat dekoracji, dodaje stylowości i klasy. Niektórzy nabywają otoczaki czarne do zdobnictwa nagrobków na cmentarzu - Firma Kamieniarska KOHUT s.c..


otoczak
Author: Groume
Source: http://www.flickr.com
Taki rodzaj kamieni świetnie wkomponuje się z materiałami nagrobków - (do sprawdzenia na tej stronie) i świetnie wygląda pośród wieńców, zniczy, czy waz z kwiatami. Dzięki tej idei dekoracji, jest możliwość zaprojektować określone miejsce i zyskać wspaniały wizerunek w niezawyżonej cenie. Jeżeli chcesz, aby Twój ogród, podwórko, miejsce nagrobku albo ogrodzenie, zyskały na artystycznym wizerunku – ulokuj czas i majątek w otoczaki czarne.

Tags: ogród, doniczki, marmur, płot