Jakiego rodzaju kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwracać uwagę? Jakiego rodzaju są najbardziej odpowiednie modele?


Sportowe kamerki są coraz bardziej popularne, ponieważ nabywają je już nie tylko fani sportów ekstremalnych, lecz również osoby, które pragną nagrywać swoje wakacje.
Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są kamery GoPro.


GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com


GoPro Session to aktualnie najpopularniejsze rodzaje na rynku, jak chodzi o kamery sportowe to właściwie nie mają one konkurencji znajdziesz to na stronie. Szczególnie, że ich ceny chociaż nie są niskie, to jednakże w porównaniu do wydajności nie są także jakoś specjalnie wygórowane. Dosyć niedawno producent poszerzył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru więcej kamer oraz więcej możliwości. Ciekawy jest także typ Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej zaawansowany typ z tej serii.


Kamera tego rodzaju pozwala na rejestrowanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. A ponadto użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K przy prędkości 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Interesującą alternatywą jest kamera xiaoyi action . Tego rodzaju model wyposażony jest w zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Kamera jest niezbyt ciężka, ma kompaktowy design, można nią rejestrować rewelacyjne filmy HD.


kamera xiaoyi action
Author: downloadsource.fr
Source: http://www.flickr.com


Jesteśmy w stanie nią wykonywać czyste, wspaniałej jakości zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Kamera ma wbudowane wi-fi, ale również bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w rzeczywistym czasie, ale i edycję oraz udostępnienie takich nagrań przy pomocy smartfona.
Jak widzimy możliwości są duże, możemy wybrać bardziej znaną kamerę, którą jest GoPro albo drugi omawiany model, który jest także bardzo solidny.

Tags: rzeczy, design, modele, funkcje, Bor