Funkcjonowanie witryn w globalnej sieci komputerowej, czyli sprawdź propozycje od firmy Google


Na chwilę obecną działanie stron w Internecie podlega szeregom praw i zależności. Te odnoszące się do wyszukiwarki Google zdają się mieć bez wątpienia najważniejsze znaczenie. To bowiem właśnie Google jest teraz najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką i to jego algorytmy mają największe znaczenie. Co proponuje Google właścicielom witryn internetowych? Na co można liczyć z ich strony?

Bez wątpienia bardzo ciekawą propozycją od marki Google jest remarketing AdWords. Remarketing to
kampania
Author: IvanWalsh.com
Source: http://www.flickr.com
strategia, dzięki której w naprawdę łatwy sposób można przypomnieć się tym użytkownikom, który już kiedy byli na naszej witrynie lub używali aplikacji, którą oferowaliśmy. Remarketing AdWords polega na tym, że w przypadku osób, które odwiedziły już daną witrynę pokazują się ich reklamy.Odnosi się to rzecz jasna tylko do tych stron, które wchodzą do sieci reklamowej Google. Reklamy strony będą się wyświetlały również wtedy, kiedy szukane przez daną osobę będą frazy, które związane są z odwiedzoną przez nie wcześniej witryną. Remarketing adWords to rewelacyjny sposób na przypomnienie o prowadzonej przez siebie stronie miłośnikom Internetu. Dzięki pojawiającym się reklamach są oni stale na bieżąco z tym, co dzieje się na stronie - . Bardzo często dzieje się tak, że po spostrzeżeniu reklamy dany użytkownik podejmuje decyzję o ponownym odwiedzeniu witryny i na przykład kolejny raz robi na niej zakupy (jeżeli chodzi oczywiście o sklep internetowy). Obecnie Google ma do zaoferowania parę opcji remarketingu. I tak osoby zainteresowane wybierać mogą między remarketingiem standardowym, dynamicznym, tym działającym na aplikacjach mobilnych.

Godną uwagi propozycją jest bez wątpienia remarketing video. Remarketing dynamiczny ujmuje reklamy mające charakter dynamiczny, nie mają one więc charakteru statycznego. Remarketing video to z kolei
strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
wyświetlanie reklam wtedy, gdy używa się YouTube. Warunkiem jest jednak mające miejsce wcześniej oglądanie filmów konkretnej firmy. Remarketing ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na łatwe dotarcie do klientów, którzy już kiedyś z naszej witryny korzystali.

Sprawdź większą ilość detali, a poznasz podobne wiadomości, które zapewne też Cię zainteresują. Nie zwlekaj zatem i użyj linku warstwa odsączająca!

Jest to również możliwość dostosowania prezentowanych reklam do przyjętych celów reklamowych. W efekcie taka forma reklamy jest naprawdę wyjątkowo skuteczna. Remarketing to również reklama o wielkim zasięgu – nie ma tu znaczenia miejsce, w jakim znajduje się Internauta.

Ciekawym produktem od Google jest również kupon AdWords. Kupon AdWords pozwala na wykonanie darmowej kampanii w Google. Powinno się jednak wiedzieć, że tego rodzaju kody rabatowe przeznaczone są jedynie dla tych kont, które w AdWords założono dwa tygodnie wcześniej. Ci, którzy swoje konta założyli już jakiś czas temu nie będą więc mogli zrobić z nich użytku. Niemniej jednak bezpłatne kupony AdWords to świetny produkt i opłaca się na nie polować - poznaj szczegóły oferty (poznaj szczegóły oferty).

Tags: witryny, sklep internetowy, reklamy, konta