Elektroniczne papierosy i dodatki.


Współcześnie palenie tytoniu jest ogromnym społecznym problemem. Pali coraz większa liczba osób, a przy tym gwałtownie wzrasta częstotliwość palenia pojedynczych osób. Najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla tych ludzi jest zaprzestanie palenia, ale jest to proces bardzo trudny. Im dłużej dana osoba pali, tym bardziej kłopotliwe będzie rzucenie palenia.
kobieta
Author: martinalanotte
Source: http://www.flickr.com
Istnieją specjalne substancje na bazie nikotyny, które przyczyniają się do rzucenia palenia. Dla ludzi jednak, którzy za bardzo przyzwyczaili się do gestu palenia ima on dla nich działanie uspokajające, stworzono rozwiązanie innego rodzaju. Są to mianowicie tak zwane epapierosy. One również przyczyniają się do ostatecznego rzucenia palenia. Ich podstawową zaletą jest to, że nie mają w sobie groźnych substancji smolistych. Płyn w urządzeniach tego rodzaju zwykle zawiera nikotynę, choć dostępne są także płyny beznikotynowe. Najważniejsze jest, by kupować produkty od renomowanych producentów, co zapewnia ich wysoką jakość.

Używanie elektronicznych papierosów
Używanie papierosów takich jest kwestią bardzo prostą. Trzeba jednak wiedzieć, że są to przyrządy, o które należy dbać. Na przykład cześć elementów elektronicznych papierosów powinno się raz na jakiś czas myć i wymieniać. Właściwe użytkowanie e-papierosów pozwoli na ich prawidłowe funkcjonowanie, a co najważniejsze pozwoli na ich dłuższą żywotność. Baterie w elektronicznych papierosach mogą być ładowane na dwa sposoby: za pomocą akumulatora podłączanego do prądu oraz za pomocą wejścia USB w komputerze. Wyszukując w Internecie „e papieros sklep” można trafić na witryny internetowe producentów elektronicznych papierosów i zapoznać się z ofertą tych produktów. Wygląd papierosy bywa różny, dostępne są na przykład eleganckie e-papierosy dla pań.

Akcesoria do e-papierosów

Najważniejszym elementem e-papierosów jest tak zwany eliquid, czyli płyn, który się wlewa do urządzenia i który jest podgrzewany. Płyny te miewają rozmaite smaki. Część użytkowników sięga po smaki tytoniowe, dostępne jednak są też smaki owocowe i wiele innych. Stężenie nikotyny w liquidach także bywa na różnym poziomie. Przydają się również odmienne akcesoria, takie jak na przykład etui, smycze czy wymienne baterie. Wszystko to sprawi, że wykorzystywanie elektronicznego papierosa będzie jeszcze łatwiejsze. Dużo ciekawych wiadomości na ten temat - tu.

Tags: papierosów

Author: k.s.