Ekrany reklamowe LED Wrocław


W czasach, gdy firmy prześcigają się w coraz to bardziej innowacyjnych formach reklamy, warto zastanowić się nad projekcją obrazu na telebimach. Ekrany LED stają się coraz popularniejsze i są doskonałą alternatywą dla billboardów, którymi rynek jest już przesycony. Jedną z ciekawszych ofert sprzedaży i wynajmu telebimów posiadł ekspert Technologii LED.


plakat reklamowy
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Firma to zespół ambitnych, młodych ludzi, ekspertów w dziedzinie technologii projekcji obrazu. Decydując się na współpracę z firmą, mamy gwarancję profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru rozmiaru i rodzaju ekranu, w 100% pewne wykonanie konstrukcji wspornej, a także pomoc w doborze oprogramowania oraz bezpłatne szkolenie z obsługi ekranu.

Tym, co wyróżnia jest wysoka jakość telebimów. Pewny producent, firma ABSEN, której specjalnością są telebimy to niezawodność ekranu i pewność jakości obrazu przez lata.

zadowoli też klientów, którzy wolą tańsze rozwiązania. Jesienią Marka wprowadziła do swojej oferty ekrany reklamowe LED klasy STANDARD, czyli telebimy jakością i ceną przypominające ekrany konkurencji.

Firma ta to nie tylko sprzedaż, ale także wynajem ekranów. Jeżeli jesteś organizatorem imprezę sportową, koncert, wydarzenie kulturalne, czy rozrywkowe, ekran LED to idealne rozwiązanie. Cena wynajmu obejmuje transport telebimu pełną obsługę sprzętu, w tym kamer i mikserów, dzięki czemu możliwa jest m.in. emisja obrazu w czasie rzeczywistym.