Dobra strona internetowa = sukces promocyjny


Tradycyjne media – papierowe i TV – tracą swoją pozycję na rzecz cyfrowych technologii internetowych. Widać to wyraźnie w branży promocyjnej. Firmy dają krocie na ogłoszenia w Internecie. Dlaczego tak jest? Otóż internet to najobszerniejsza na świecie baza użytkowników, do których można kierować przekaz reklamowy. Jednakże nie to jest najważniejszą cechą cyfrowych technologii.
WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej ważna jest interakcja z użytkownikami. Dzięki portalom społecznościowym i dobrze zaprojektowanym portalom internetowym działalność otrzymuje szansę porozumiewania się z bazą klientów. Podstawową rzeczą, jaką musi uczynić nowa firma, jest zbudowanie witryny internetowej. W tym celu trzeba wynająć zdolnych webmasterów. W poszukiwaniu webmasterów pomoże nam rzecz jasna internet – do wyszukiwarki powinno się wpisać na przykład „projektowanie stron”.

Postęp miniaturyzacji ciągle trwa. Dzisiaj internet jest dostępny także na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe. Procent internautów przenośnych w rynku drastycznie się powiększa, co sprawia, że powinno się jak najszybciej swoje strony przebudować do ich potrzeb. Atrakcyjny portal przedsiębiorstwa powinien oferować swoją wersję dla użytkowników komórek. Aby znaleźć webmasterów, którzy potrafią zaprojektować taką witrynę, do Google wstaw sformułowanie „strony mobilne Poznań”

Dobra promocja w Internecie to też wykupienie cyber billboardów. Dużo portali sieciowych umożliwia za opłatą wstawienie takiego bannera. Trzeba bezwzględnie wybrać witrynę z wysoką liczbą wejść. To ważne, by banner zobaczyło jak najwięcej internautów. W sieci można znaleźć grafików, którzy zrobią zgrabny banner oraz informatyków, którzy będą umieli go umieścić na witrynie. Do Google trzeba wstawić „bannery Poznań”Aby zaprosić użytkowników do odwiedzania oficjalnej strony, warto skorzystać ze sprytnych sposobów, jakimi są linki sponsorowane. Najpopularniejsze wyszukiwarki biorą opłatę za to, że internauta poszukujący danej strony, jako pierwszą zobaczy właśnie firmową witrynę w wynikach. Wynajmij fachowców, którzy zrobią takie odnośniki, do Google wklepując „linki sponsorowane Poznań”

Tags: Internet, Media, portal, linki sponsorowane

Author: A.Z.
Source: Nexus