Dobra reklama na billboardzie pewnikiem sukcesu dla określonego producenta


Obecne czasy wymagają na przedsiębiorstwach określonych działań, jeżeli chcielibyśmy zaistnieć na rynku i sprawić, że klienci będą ciekawić się naszą ofertą. Potrzebne jest zrobienie reklamy naszych artykułów albo naszych usług, a jedną z form zwłaszcza popularnie wykorzystywanych jest reklama outdoorowa. Jak je zrobić, by dały pożądany rezultat?
Przede wszystkim musimy pomyśleć o właściwym sloganie.

reklama w mieście
Author: Prank Sky Media
Source: http://www.flickr.com
Hasło ma zwracać uwagę, spowodować, iż potencjalny klient zatrzyma tak jak na billboardy ostrołęka - kilknij i zobacz przykłady Slogan powinien być chwytliwy, odznaczać się na całym tle, tak by od razu go zauważyć. Trzeba unikać banalnych, nudnych słów, typu „najlepsze” lub „najtańsze”.

Jeśli masz możliwość zdobyć inne informacje na omawiany wątek, to skorzystaj z tego oraz wejdź na umieszczony poniżej link i przeczytaj informacje (http://wuko-poznan.pl/wywoz-szamba-i-nieczystosci-plynnych/).

Niniejsze słowa już na nikim nie wywołują wrażenia. Znakomicie sprawdzają się łatwe, nie sprawiające kłopotu w zapamiętaniu zwroty. Dobrze też odwołać się do emocji i zaakcentować plusy danego produktu. Poza sloganem kluczowe znaczenie ma grafika. Jeden większy element jest zdecydowanie lepszy niż kilka mniejszych, jakie i tak mogą być niezauważalne, gdy np. ludzie jadą autem. Grafika (strona www) powinna wiązać się z hasłem, muszą stanowić zgraną całość. Grafika oraz slogan ma też posiadać jakieś tło. Im bardziej kontrastowe, tym lepiej będzie eksponować najważniejsze elementy billboardu. Jeśli jednakże uznamy, iż coś tutaj nie gra, korzystniej jest skorzystać ze specjalnych generatorów kolorystycznych, jakie podpowiedzą nam, które barwy ze sobą współgrają.W którym miejscu umiejscowić zrobiony billboard? Najlepsze są oczywiście najbardziej ruchliwe ulice, gdyż tam będziemy mieć najwięcej odbiorców. Sprawdzają się także przystanki autobusowe, z których na co dzień odjeżdża wielu ludzi, a czekając na autobus z chęcią zaznajomią się z ofertą nowych artykułów. Właściwym miejscem są też światła. Czekając na zielone światło każdy rozgląda się naokoło, zatem twój billboard na pewno będzie spostrzeżony. Billboardy Oświęcim mają przyciągać uwagę - , więc jeżeli nie jesteś w stanie go w odpowiedni sposób zaprojektować, lepiej daj to zadanie fachowcom.

Tags: rynek, grafika, odbiorcy, slogan