Czy deweloper to dobry zawód?


Forsa rządzi całym światem - i takie są fakty. Trudno w takim razie planując swoją karierę zawodową w zupełności zapominać o tematach finansowych. Oczywiście są ci ludzie, którzy uważają, że pieniądze nie są takie ważne, ale absolutna większość ludzi musi niemało zarabiać, chociażby po to, aby bez opóźnień spłacać zobowiązania bankowe.


No dobrze, a więc jakie zawody są w stanie zagwarantować nam niezłe życie zawodowe? Według mnie ciągle czymś godnym zainteresowania jest programowanie. Zasadniczo programiści mają możliwość zarabiać niemałe pieniądze.

nauka zawodu
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie istnieją przeróżni programiści, więc nie zawsze potrafią wyciągnąć niemałe kwoty pieniędzy, ale tak czy siak nigdy nie możemy uważać, że programista nie może fajnie się urządzić. W naszym kraju - Warszawa czy Łódź, lecz również za granicą. Uważam, iż zdolni programiści powinni poszukiwać dla siebie nisz. Przykładowo pisanie aplikacji na androida jak - w końcu aplikacje na Androida są fantastycznym biznesem. Zapewne biznes jest warty grube miliardy, więc jest duży popyt na solidnych programistów - zarobki również są całkiem spore.

Nisza jest podstawą - nawet kiedy stracimy zatrudnienie w jednej firmie, nasze mało powszechne umiejętności sprawiają, że bez długiego czekania na spokojnie trafimy na tego pracodawcę, któremu przypadniemy do gustu. Należy również podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. Czyli dzisiaj na topie jest projektowanie aplikacji mobilnych - chociażby na Androida, lecz pewnie pojawią się nowe możliwości.

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o omawiane zagadnienie? To odszukaj więcej tu (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/), a na pewno dowiesz się większą ilość danych na ten wątek.

Można śmiało powiedzieć, że jeśli mamy duże umiejętności programistyczne, a do tego niezwykle chłonny rozum, możemy zawojować świat. Nie przesadzam!

Warto również mieć na uwadze, iż programowanie nieustannie się zmienia, więc nie jest tak, że nie powinniśmy nieustannie zwiększać swoich horyzontów. Chociaż pewnie każdy programista, którym mam nadzieję już niedługo zostaniesz, to taka osoba, która zasadniczo orientuje się w tym wszystkim. Czyli już krótko podsumowując: być może są bardziej interesujące profesje, aniżeli programista, ale moim zdaniem bez wątpienia warto poszukiwać możliwości we właśnie świecie programowania. Jednak i tak decyzja należy tylko do Ciebie. Mam tylko nadzieję, że postąpisz w sensowny sposób, później absolutnie niczego nie będziesz żałować.

Tags: ludzie, życie, programista, uwagi