Czemu najlepsza reklama to reklama za pomocą światła?


Wiecznym problemem właścicieli firm jest znalezienie sposobu na efektywne i niedrogie zareklamowanie swojego towaru. Powszechnie bowiem wiadomo, że fundamentem istnienia każdego przedsiębiorstwa jest marketing. Najważniejsze jest to, że trzeba trafić do zainteresowanego, a najlepiej da się to uzyskać dzięki zastosowaniu reklamy rzucającej się w oczy. Mocno zauważalne są przede wszystkim banery podświetlane, z tego względu powinno się w nie zainwestować.


Reklama LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Zainteresowanie przekłada się bezpośrednio na obroty przedsiębiorstwa, dlatego na rynku tak ważna jest walka o zaciekawienie odbiorcy. Współczesna reklama to jedynie nakierowanie na Internet, gdzie mimo wszystko uwaga odbiorców jest rozproszona i selektywna. Co ważne sieciowe reklamy są po prostu blokowane i możliwość dotarcia do klienta jest znacznie słabsza.

Najefektywniejszy jest bezsprzecznie marketing na ulicach.

Jeżeli przedstawiana problematyka jest godna Twojej uwagi, wejdź bez wahania tutaj - świetna witryna z pewnością też Cię bardzo zainteresuje.

Reklama świetlna LED to idealne rozwiązanie, które przyciągnie uwagę. Jak wiadomo, ulice miast zaklejone są różnymi formami banerów, reklam, plakatów i wszechobecnych ulotek. Nie opłaca się wobec tego w nie wkładać pieniędzy. Podświetlanie LED daje tę przewagę nad innymi reklamami, że bezsprzecznie jest zauważalne pośród wszystkich innych reklam ulicznych. Z prostej przyczyny, że nasz wzrok za każdym razem będzie kierował się ku temu, co jest kolorowe, świeci się, a jeszcze lepiej, gdy porusza się. W tym przypadku reklama świetlna bije wszystkie sposoby marketingu ulicznego.

Reklama LEDowa
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
A jak zastosować paski led?
Jakie posiada zalety? Co najważniejsze wymieniona wcześniej zauważalność – nie da się przejechać obojętnie obok reklamy świetlnej. Dynamiczna i ciekawa reklama świetlna LED, najlepiej na lepszym ekranie diodowym, machinalnie skusi nasz wzrok. Po drugie efekty, jakie zastosujemy na świetlnym ekranie, dają sposobność efektywniejszego zagospodarowania dużo mniejszej powierzchni.

Na niedużym pasku LED jest możliwość pokazać taką samą wiadomość, co na kolosalnym banerze, a to wszystko dzięki temu, że napis może się być ruchome. Co ciekawe, reklamy świetlne nie są jeszcze tak popularne, dlatego zastosowanie takiej metody marketingu ulicznego, daje właścicielowi biznesu swego rodzaju niebanalność wśród reszty. I na koniec najbardziej istotna kwestia – podświetlanie LED, jako jedyna metoda marketingu ulicznego, daje możliwość tego, że reklama jest zauważalna także w nocy. Sprawdź stronę

Tags: reklama, tablice, baner, marketing, bilboard