Ciekawy sposób na reklamę spółki albo zdarzenia


W obecnych dniach otaczający nasze osoby świat jest pełen różnych kolorów. W znacznej mierze jest tak z powodu wścibskich promocji. Czasami bardzo szpecą czy odstraszają nawet one niektóre miejsca, np. promocjami sex-shopu na ulicy Jana Pawła II.


Wszakże reklama jest dźwignią handlu i powinno upłynąć wiele wody w Wiśle, zanim powrócimy do porządku, jaki przecież kiedyś mieliśmy.


szczegóły
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com


Pojawiają się wszakże takie postaci promocji, jakie chociaż zajmują szczególnie dużo miejsca, to nie powinny szpecić pobliskiej okolicy. Są to co poniektóre murale reklamowe, zatem ogromne malowidła na murach budynków. Nie powinny to być nawet reklamy, potrafią promować przykładowo różne akcje dobroczynne czy upamiętniać jakiekolwiek wydarzenia. Owego rodzaju murale reklamowe mogą być nam znane od kilkudziesięciu lat (sprawdź link). Nawet w czasach słusznie minionych z co po niektórych ścian patrzyły na nasze osoby reklamy takich firm jak PZU, PKO czy sieci Pewex. Co ciekawe wspomniane Przedsiębiorstwa okazały się jedynymi przedsiębiorstwami w swojej branży w swoich dziedzinach i tego typu promocji nie potrzebowały.
pomiary
Author: www.centro-therm.pl
Source: www.centro-therm.pl


Nie wszystkie malowidła na ścianach muszą od razu zostać reklamami jakichś produktów czy świadczeń. Spotykane jest także artystyczne malowanie ścian, które mogłoby, chociaż nie musi, reklamować jakąś spółkę (ilustracje komercyjne). Owego rodzaju twórczość mogłaby promować podniosłe inwestycje, przykładowo zbiórkę pieniędzy na jakieś chore dzieci. Takowe artystyczne malowanie ścian może zostać również poświęcone jakiemuś wydarzeniu, przykładowo jednemu z mnóstwa w naszej historii insurekcji.


Co ciekawe, jakość ich wykonania może zostać niezwykle wysoka. Jeżeli takowy malunek prezentuje jakąkolwiek personę, to może zostać odwzorowana z bardzo realistyczną dokładnością.

Tags: branża, Przedsiębiorstwa, zakład, typ