Analiza konta oszczędnościowego bez granic w banku PKO


Dużo osób, jakie – z zamiłowania bądź z powodów profesjonalnych – często podróżują po najróżniejszych zakątkach Polski , a także świata, wymagają stałego i wygodnego dostępu do swoich środków. Wówczas wysoce przydatne okazują się konta bankowe gwarantujące darmowe wypłaty z bankomatów , jak również przelewy w Polsce.
Moneta
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com
Obecnie jednym z najwygodniejszych i najpopularniejszych wyjść jest konto bez granic banku PKO. Oferuje on bezpłatne wypłacanie środków pieniężnych ze wszystkich bankomatów w kraju , jak również zagranicą (także poza granicami Unii Europejskiej), darmową kartę kredytową , a także parę bezpłatnych usług mających związek z obsługiwaniem rachunku – dla przykładu powiadomienia SMS, polecenia zapłaty , a także przelewy w granicach kraju – nie jedynie internetowe, ale też w placówce banku albo telefonicznie. W zamian wymagana jest opłata 15 zł miesięcznie za samo posiadanie konta - konto dla małej firmy (konto dla małej firmy).

Chociaż wydaje się to cena znaczna, rzeczywiście jest to rozwiązanie znacznie opłacalne dla podróżników – większość banków potrzebuje opłat za wypłatę środków z bankomatów kolejnych firm, co potrafi w trakcie intensywnego podróżowania kosztować znacznie więcej. Dlatego dla osób z reguły wyjeżdżających na spotkania biznesowe bądź zapalonych turystów jest to wysoce dogodna opcja i twórcy konta konto bez granic szukają
Wzrost wartości pieniądza
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
przeważnie konsumentów takiego typu – słabiej opłaca się natomiast osobom wiodącym stabilniejszy tryb życia w jednym lub dwóch miejscach, które zna od dawna.Co ciekawe, możliwe jest prowadzenie konta przez więcej, niż jedną osobę – jest to świetne rozwiązanie dla ludzi w niesformalizowanych związkach, które nierzadko wybierają się na podróże.

Śledząc rozmaite komentarze na temat konta PKO konto bez granic da się stwierdzić, że obecnie cieszy się ono znacznym zainteresowaniem i pozytywnymi osądami użytkowników. Na forach oraz stronach o tematyce biznesowej niezależnych od PKO można przejrzeć o wrażeniach z korzystania z tej usługi – znaczna liczba wydaje się zadowolona z zasad funkcjonowania konta, docenia wygodę oraz niemałą transparentność zasad. Za dodatkowy atut można uznać też usługę autooszczędzania, która według PKO umożliwia na wygodne odkładanie drobnych kwot na minilokacie.

Konto bez granic jest sprawnie dostosowane dla osób posiadających łatwy dostęp do sieci w smartfonach , a także zaznajomionych z najnowocześniejszymi technologiami – osiagalne jest bezpłatne pobranie aplikacji na smartfony, która pozwala na systematyczne weryfikowanie salda oraz przelewy środków. Oprócz tego założenie konta także jest dla tych ludzi o wiele ułatwione – wniosek jest osiągalny do przesłania przez internet, a cała umowa zostaje przyniesiona przez kuriera.

Sprawdź też: http://www.wybierarka.pl/ (http://www.wybierarka.pl/)

Tags: spotkania biznesowe, podróże, konta bankowe, przelewy